Що колір очей може розповісти про людину: наукова відповідь

новини / Життя
1 554
0
Що колір очей може розповісти про людину: наукова відповідь

Згідно вченим з Делаверського університету, "колір очей – це не проста генетична особливість. Насправді, колір очей визначається варіацією декількох різних генів і взаємодії між ними. Через це існує ймовірність, що у блакитнооких батьків народяться кароокі діти", передає сайт "Сьогодні".

Незважаючи на те, що людям вдалося успішно розшифрувати геном людини, подібних "взаємозв'язків" може існувати безліч, і більшість з них можна пояснити.



Світлі очі: ви любите суперництво


Під час одного з досліджень, в якому взяло участь 336 осіб, австралійські вчені опитали чистокровних європейців з метою вивчити їхні риси характеру. Учасникам опитування необхідно було відповісти на наступні заяви: "Поруч зі мною інші відчувають себе комфортно", "я вважаю себе уважною людиною, яка до всіх ставитися з добротою", а також запропонувати свою асоціацію зі словами дружелюбність, щедрість і співчуття.

Проаналізувавши результати опитування, вчені прийшли до висновку, що люди зі світлими очима (блакитними або світло-зеленими) люблять суперництво і є менш поступливими

Світлі очі: ризик розвитку вітіліго у вас нижчий


Вітіліго – це аутоімунне захворювання, при якому шкіра втрачає пігментацію. Певні ділянки шкіри, а також в деяких випадках волосся, сітківка ока і слизові оболонки втрачають колір.

Вчені з медичної школи університету Колорадо провели дослідження, під час якого виявили, що з 3000 людей з вітіліго тільки у 27% були блакитні або зелені очі. Існує також зв'язок між вітіліго і іншими захворюваннями, такими як діабет першого типу, вовчак і захворювання щитовидної залози.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 373
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
2 301
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
2 196
На Буковині судитимуть посадовців сільради за розтрату коштів на закупівлі термобілизни для військових
2 170
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 099
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
1 985
Не стало захисника із Буковини Степана Мартинюка
1 867
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
1 834
Карпати вкрило снігом. У горах Буковини - справжня зима - фото
1 564
Чернівцям – 617 років: історія міста і цікаві факти про нього
1 526


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.