МОЗ може оголосити епідемію кору в Україні

новини / Новини України
2 185
0
МОЗ може оголосити епідемію кору в Україні

Міністерство охорони здоров'я має намір ініціювати оголошення епідемії кору в Україні.

Про це повідомила журналістам виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.



"Щоб оголосити епідемію, ми повинні скликати спеціальну комісію, яка буде це робити. До кінця тижня ми збираємо всі документи, щоб можна було зібрати цю комісію і розглянути, чи настав час епідемії", - сказала вона.

При цьому, за словами Супрун, комісія бере до уваги не тільки кількість хворих і померлих, але й інші чинники.

Також вона зазначила, що під час епідемії міністерство має розширені повноваження із закупівлі вакцин.

Нагадаємо, що Україна лідирує за захворюваністю на кір у Європі. Уже 2019 року в країні зафіксували щонайменше чотири летальні випадки після цієї хвороби, серед померлих - восьмимісячна дитина. В цілому, за статистикою МОЗ, з 2017 року на 5 тисяч хворих припадає один летальний наслідок.

Близько 390 тис. дітей до 18 років не мають необхідної кількості щеплень КПК.МОЗ з
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.