В Україні склалася критична ситуація із зарплатами в конвертах

новини / Новини України
1 120
0
В Україні склалася критична ситуація із зарплатами в конвертах


На кожному другому підприємстві є "безробітні" співробітники, яким виплачують конверти у зарплатах.

Про це розповів в ефірі "Обозреватель" в.о. заступника голови Державної фіскальної служби Євген Бамбізов, посилаючись на результати перевірок бізнесу.



"Є яскрава статистика з нашого боку. Кожна друга перевірка з питань офіційного працевлаштування закінчується з результатом. На кожному другому підприємстві – це 50% або більше – ми виявляємо неофіційних співробітників", – заявив Бамбізов.

Представник ДФС розповів, як в Україні борються з зарплатами в конвертах.
"Восени 2018 року видано розпорядження Кабміну України щодо заходів на ринку праці. За три осінні місяці і за грудень ми маємо 500 тис. працевлаштованих осіб. А всього в 2018 році було працевлаштовано близько 600 тис. людей. За останні три місяці було працевлаштовано 82% від кількості працевлаштованих протягом року", – повідомив він.
Як зазначив чиновник, коли Кабмін почав вживати заходів, бізнесмени активно почали детінізувати ринок праці і офіційно працевлаштовувати своїх працівників. У 2019 цю роботу планують продовжити.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
На заході України зранку гриміли вибухи: що відомо про ворожі удари
5 918
«Його голос та гру на гітарі пам’ятають усі»: що відомо про відважного захисника з Буковини Владислава Каралаша
5 050
На Буковині жінку вкусила змія на городі: постраждалу госпіталізували
4 239
До Чернівців призначили додатковий поїзд: Укрзалізниця оновлює літній графік
3 962
На Буковині правоохоронець переправляв військовозобов'язаних за кордон
3 664
Клічук наклав вето на рішення депутатів про звільнення Юрія Лесюка та скасування конкурсу директорів шкіл
3 544
У Чернівцях виставили на аукціон місця для торгівлі кавою: де найдорожче
3 281
5 гектарів квітів і 120 сортів: на Буковині квітнуть два півонієві поля
3 164
У Чернівцях 1 червня тимчасово перекриють рух на Соборній площі
2 712
Знову гірка втрата: на війні загинув захисник із Буковини Віталій Думитрюк
2 624