Омелян роз'яснив, хто має латати ями на дорогах

новини / Новини України
1 522
0
Омелян роз'яснив, хто має латати ями на дорогах

Підрядник має виправляти власним коштом всі недоліки, які були допущені під час виконання ремонту доріг.

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє кореспондент Укрінформу.



"Наразі працює п'ятирівнева система контролю якості - на рівні Укравтодору, Міністерства інфраструктури, Кабінету міністрів, правоохоронних органів та громадського контролю. Вона працює ефективно, ще більш ефективним є механізм п'яти- та десятирічної гарантії на зроблені дороги. В рамках цієї гарантії компанії повинні усувати будь-які виявлені дефекти за власні кошти, тобто додаткових витрат з кишень платників податків не передбачається", - сказав Омелян.

Він зазначив, що сьогодні дороги будуються перш за все за сучасними технологіями.

"Я переконаний, що ці дороги будуть слугувати ще протягом наступних десятиліть, але за дорогами буде постійний контроль", - наголосив Омелян.

Як повідомлялося, із 2019 року гарантія на ремонт доріг в Україні становитиме 10 років. Про це в липні минулого року заявляв міністр інфраструктури Володимир Омелян. Торік мінімальна становила 5 років і поширювалася тільки на капітальне будівництво і ремонт, тобто підрядник усуває всі виявлені огріхи та недоліки за свій рахунок. Однак Міністерство інфраструктури планувало поширити подібну практику і на середній із поточним ремонти.

Протягом 2018 року в Україні відремонтовано 3 800 кілометрів автошляхів. На ремонт доріг державного значення витрачено 23,8 млрд грн, на дороги місцевого значення - 11, 5 млрд грн.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Призначили керівника Чернівецького обласного ТЦК та СП: він працював у Донецькій області
22 190
На заході України зранку гриміли вибухи: що відомо про ворожі удари
5 188
У Чернівцях зросте квартплата: яка компанія підвищила тариф
3 919
На Буковині жінку вкусила змія на городі: постраждалу госпіталізували
3 819
До Чернівців призначили додатковий поїзд: Укрзалізниця оновлює літній графік
3 569
На Буковині правоохоронець переправляв військовозобов'язаних за кордон
3 252
«Його голос та гру на гітарі пам’ятають усі»: що відомо про відважного захисника з Буковини Владислава Каралаша
3 204
Клічук наклав вето на рішення депутатів про звільнення Юрія Лесюка та скасування конкурсу директорів шкіл
3 174
Ніколи не сказав, як страшно у пеклі війни: історія про загиблого на фронті Станіслава Чорнея
2 699
У Чернівцях 1 червня тимчасово перекриють рух на Соборній площі
2 410