У Венесуелі парламент визнав другий термін Мадуро нелегітимним

новини / Новини світу
931
0
У Венесуелі парламент визнав другий термін Мадуро нелегітимним

Національна асамблея (парламент) Венесуели вважає другий президентський термін Ніколаса Мадуро нелегітимним.

Про це йдеться в заяві глави асамблеї Хуана Гуайдо, поширеній в суботу, 5 січня, пише DW.



Він, зокрема, повідомляє про намір створити перехідний уряд для відновлення конституційного порядку, а також фонд для повернення корупційних активів.

Раніше учасники Групи Ліми заявили, що не визнають законним переобрання Мадуро на новий президентський термін, і закликали його не вступати на посаду глави держави. Вони хочуть, щоб Мадуро тимчасово передав виконавчу владу Національній асамблеї (парламенту), щоб потім були проведені нові вибори президента за демократичними стандартами.

Якщо Мадуро відмовиться виконувати рішення Групи Ліми, то необхідно об'єднати зусилля народу, Національної асамблеї, міжнародної спільноти та збройних сил Венесуели з тим, щоб у нього не було іншого вибору, заявляє Гуайдо.

За даними ЦВК Венесуели, Мадуро виграв президентські вибори в травні 2018 року, набравши близько 70 відсотків голосів. Таким чином, політик забезпечив собі перебування на посаді президента Венесуели до 2025 року. Не визнавши його перемогу, низка країн Заходу і Латинської Америки відкликали своїх послів з Каракаса, а США ввели додаткові економічні санкції і зажадали провести нові вибори.

Другий президентський термін Мадуро повинен початися 10 січня. Якщо він вступить на посаду, то єдиним легітимним представництвом народу в країні буде Національна асамблея, каже Гуайдо. Саме її, а не скликану з ініціативи Мадуро Конституційну асамблею, визнає Група Ліми.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
"Найкращий матч у цьому сезоні": головний тренер — про розгромну перемогу «Буковини»
13 502
Записали лише з 12-го дубля: сьогодні легендарній «Червоній руті» – 55
5 802
«Беремо всіх»: у Чернівцях і в комуналці, і в бізнесі - значний дефіцит кадрів
5 422
Івасюк та Кузнєцова – на Театральній площі: у Чернівцях відтворили перше виконання «Червоної рути»
5 277
Понеділок – за партою, вівторок – за планшетом. У Чернівцях 9 шкіл – на змішаній формі навчання
4 377
У Чернівцях наступного тижня воду подаватимуть за графіком: як саме
3 978
«Був опорою, підтримкою, всім». У Чернівцях попрощалися із воїном Тарасом Винником
3 514
"Був прихильним до людей": у Чернівцях попрощалися з журналістом і письменником Анатолієм Томківим
3 454
«Циркуль, ти назавжди в наших серцях»: бійці буковинської тероборони – про побратима Віктора Цироніна
3 214
Коли настане зима у цьому році і якою вона буде: неочікуваний прогноз кліматолога
3 106


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.