Філарет пояснив, чому не претендував на пост глави ПЦУ

новини / Новини України
1 509
0
Філарет пояснив, чому не претендував на пост глави ПЦУ

Якби патріарх Філарет не зняв свою кандидатуру на посаду глави єдиної помісної церкви, Україна втратила б томос.

Про це він заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода".



"Якщо б я не поступився, ми не досягли би об'єднання і не отримали томос про автокефалію української церкви. І для мене важливе не своє становище, для мене було важливо мати в Україні єдину помісну православну церкву для того, щоб затвердити нашу державу", – зазначив Філарет.

Нагадаємо, 15 грудня Об'єднавчий собор представників українських православних церков обрав митрополита Переяславського та Білоцерківського Української православної церкви Київського патріархату Епіфанія предстоятелем єдиної помісної православної церкви в Україні. 6 січня в Стамбулі він отримає томос про автокефалію від Вселенського патріарха Варфоломія.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.