Порошенко розповів, коли перейшов на українську мову

новини / Новини України / політика, влада
2 486
0
Порошенко розповів, коли перейшов на українську мову

Президент України Петро Порошенко є яскравим прикладом того, як російськомовна людина може опанувати українську мову.

Про це на зустрічі зі студентами та творчою інтелігенцією в місті Дніпро зазначив сам президент, передає Українська правда.



"Я хочу сказати, щоб ні в кого не було ніяких ілюзій. До 97 року (1997 - ред.) я не говорив українською мовою. Я народився в Одеській області. У селі в бабці був суржик. Весь час я вивчав все російською. І я є яскравою демонтстрацією того, що якщо треба, ти спокійно спілкуєшся українською", - йдеться у повідомленні.

Порошенко підкреслив, що не приймає позиції, наприклад, закарпатців, які хочуть, щоб їхні діти навчалися виключно угорською. Президент України додав:

"Я за, щоб вони знали угорську, але якщо вони не будуть знати українську, а уявіть собі, що 75% цих дітей провалили тест на українську мову… То хто ж їх дискримінує? За цих українців я теж буду боротись, захищаючи їхні права вільно спілкуватися угорською, якою я, до речі, крім köszönöm (дякую – ред.) нічого не знаю. Але все ще попереду".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
22 649
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
15 996
Дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині на вихідних
10 030
Два-три каштани в шафу - і багаторічна проблема вирішиться сама собою: про що йдеться
9 786
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
8 707
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
7 103
У Чернівцях пільговий маршрут на Калічанку почне обслуговувати ЧТУ
5 748
"Золотий" генератор: ексдиректора лікарні у Чернівцях підозрюють у розтраті великої суми
5 491
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
5 076
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
4 947


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.