2019 рік на Львівщині оголошений роком провідника ОУН, політичного в’язня концтабору Заксенгаузен Степана Бандери.
Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.
Також депутати підтримали рішення проголосити 2019 рік Роком Організації українських націоналістів з метою належного відзначення 90-ї річниці Першого Конгресу українських націоналістів.
"У 2019 році маємо дві круглі дати – 110-ту річницю від дня народження Степана Бандери і 60 років від дня вбивства провідника ОУН радянським агентом Сташинським. На рівні обласної ради і міської, інших рад області будуть виділені гроші для різноманітних заходів, щоб популяризувати ім’я Степана Бандери, вшанувати належно цю особистість", – сказав депутат Львівської облради Богдан Гагалюк.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
11-12-2018, 19:11
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
1 052