Хлопець освідчився дівчині та загубив каблучку

новини / Новини світу
1 193
0
Хлопець освідчився дівчині та загубив каблучку

Поліція міста побачила це на камерах спостереження, знайшла каблучку та попросила мешканців Нью-Йорка допомогти знайти цю пару, передає Громадське.

Поліція на офіційній сторінці в Twitter оприлюднила відео, на якому видно, як чоловік впустив каблучку — і пара почала заглядати в каналізацію, аби його виловити.



"Вона сказала "Так", проте він так розхвилювався, що впустив каблучку. Наші офіцери його знайшли і хотіли би повернути щасливій парі. Допоможете нам? Дзвоніть", — написали в поліції міста.

Також правоохоронці оприлюднили фото пари з камер спостереження та каблучку. Вони запропонували парі самостійно звернутися до поліції. Чи знайшли цих людей — поки невідомо.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують