Президент підписав закон про воєнний стан

новини / Новини України
1 234
0
Президент підписав закон про воєнний стан

Президент Петро Порошенко підписав закон про затвердження указу "Про введення воєнного стану в Україні".

Про це повідомляє прес-секретар глави держави Святослав Цеголко у Facebook.



Проект закону про затвердження указу президента "Про введення воєнного стану в Україні" надійшов Петру Порошенку 28 листопада з підписом спікера Андрія Парубія.

Тепер закон має бути оприлюднений в офіційній пресі української влади – газеті "Голос України".

Депутати ухвалили цей законопроект 26 листопада.

Ним затверджується указ президента від 26 листопада 2018 року №393 "Про введення воєнного стану в Україні" з таким застереженням: воєнний стан вводиться в Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Згідно з додатком до законопроекту, воєнний стан в Україні запроваджується із 14-ї години 26 листопада 2018 року строком на 30 діб – до 14-ї дня 26 грудня 2018 року.

Поштовхом до запровадження воєнного стану стало те, що 25 листопада в районі Керченської протоки російські прикордонники обстріляли українські військові судна й захопили два малих броньованих артилерійських катери "Бердянськ" і "Нікополь" та рейдовий буксир "Яни Капу", разом із 24 моряками, 3 з яких, за підтвердженою росіянами інформацією, отримали поранення.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
14 945
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
12 635
На Буковині п’яний водій на смерть збив 18-річного хлопця і втік з місця ДТП
10 127
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
7 940
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
7 613
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 480
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 445
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 370
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 936
У Чернівецькому університеті стартувала вступна кампанія - фото
4 861