Під Києвом викрали інкасаторське авто - ПриватБанк обіцяє 100 тис. грн. за допомогу

новини / Новини України
2 103
0
Під Києвом викрали інкасаторське авто - ПриватБанк обіцяє 100 тис. грн. за допомогу

На інкасаторський автомобіль ПриватБанку скоєно напад, фінустанова виплатить винагороду в розмірі 100 000 грн за інформацію, яка допоможе затримати злочинців.

Про це повідомили в службі безпеки банку, передає УКРІНФОРМ.

"Сьогодні (17 листопада - ред.) вранці під час планової інкасації банківського відділення на інкасаторський автомобіль ПриватБанку було скоєно напад групою невідомих злочинців. Збивши водія-інкасатора викраденим автомобілем і заблокувавши виїзд інкасаторського авто, погрожуючи застосуванням зброї і фізичної сили, грабіжники змогли заволодіти касетами з грошима для банкомату і втекти", -йдеться у повідомленні.

За інформацією поліції, подія сталася на одній із вулиць міста Ірпінь, коли інкасатор перебував біля банкомату. Машина інкасаторів була відчинена, тож зловмисники без перешкод відкрили дверцята. Всередині авто перебував водій, який отримав тілесні ушкодження.

За даними служби безпеки банку, з інкасаторського авто викрадено 1,8 млн грн у спеціальних касетах, призначених для завантаження банкоматів, що значно знижує шанси грабіжників уникнути відповідальності.

Поліцією введено план "Перехоплення". Тривають розшукові заходи. Найближчим часом буде вирішено питання щодо правової кваліфікації події.

ПриватБанк обіцяє за будь-яку інформацію про осіб злочинців або місцезнаходження викрадених касет для банкоматів, яка допоможе якнайшвидше розкрити злочин, виплатити винагороду в розмірі 100 000 грн. Передати інформацію в банк можна за телефонами (056) 716 35 02, (067) 565 12 34, на електронну пошту dezhurka@pbank.com.ua, а також у будь-який інший зручний спосіб. Анонімність гарантується.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
8 024
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
4 214
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 451
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
3 435
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
3 154
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
3 143
8 вересня: церковне свято сьогодні, що гріх робити на Другу Пречисту
2 843
«Моє життя – пригода, і вона триває»: ветеран із Чернівців написав п’єcу про випадок на війні
2 703
Здає в оренду нерухомість: стало відомо, де зараз перебуває ексглава "ЛНР" із Буковини
2 504
«Місцеві просили забрати їх в Україну»: комроти 82 Буковинської бригади – про Курський наступ
2 442


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.