Названо ідеальний час для сну

новини / Життя
1 961
0
Названо ідеальний час для сну

Сон – одна з найважливіших частин нашого життя. Якщо ви погано виспались – вдень відчуватимете слабкість, млявість і зниження продуктивності.

А якщо людина виспалась добре, то відчуватиме бадьорість, енергійність, силу та позитив, передає Ukrhealth, пише 24 канал.

Щоб нічний відпочинок виходив найбільш повноцінним і корисним для організму, фахівці назвали ідеальний час для сну.

Якщо ви хочете налаштувати своє тіло на природний ритм, намагайтеся спати у проміжку від 10 вечора до 6 ранку. І найважливіше – прислухайтеся до свого внутрішнього годинника і дотримуйтесь природному циклу. Дотримуйтеся режиму сну, намагаючись засинати в один і той же час та спати 7-8 годин.

Чому важливо лягати у проміжку з 20:00? Коли ви лягаєте спати з 20:00 до 00:00 – організм отримує повноцінний відпочинок, який включає фазу швидкого сну та фазу відновлювального глибокого сну.

Для дорослих норма сну становить 7-9 годин, для старшокласників – 8-10 годин, для дітей віком 6-13 років – 9-11 годин, для дошкільнят – 14 годин. Тож дорослому, який хоча встати о 06:00, потрібно лягти спати, в середньому, на 8 годин раніше, тобто о 22:00.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався