Гройсман заперечив можливість ще одного підвищення цін на газ для населення

новини / Новини України
1 536
0
Гройсман заперечив можливість ще одного підвищення цін на газ для населення

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виключив чергове підвищення цін на газ для українців після того, як було прийнято рішення підняти вартість газу на 23,5% з 1 листопада.

"Питання про те, що треба робити ще одне підвищення на 35% не стоїть і не може стояти, цього не станеться, тому що це неприйнятно для українських громадян. І я тут виступаю на стороні людей", - сказав Гройсман в програмі Свобода слова в ефірі телеканалу ICTV, передає УНІАН.

За його словами, в майбутньому ціна на газ буде залежати від імпортної ціни.

Гройсман зазначив, що уряд більше року вів переговори з Міжнародним валютним фондом, щоб знайти оптимальне рішення і не піднімати ціну на газ для населення.

Нагадаємо, 19 жовтня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціну на газ в Україні підвищать на 23,5%. Отже, вартість газу для населення становитиме 8550 грн за 1000 м³. До 1 листопада населення буде отримувати газ за колишньою ціною – 6958 грн за 1000 м³.

Цього самого дня у МВФ повідомили, що Україна і Фонд домовилися про нову 14-місячну програму співпраці, яка передбачає надання $3,9 млрд.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
30 589
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
14 619
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 755
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 536
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 700
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 415
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
6 109
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 969
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
5 861
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
5 785