Оля Полякова виконає "смертельний" трюк на сцені свого шоу

новини / Новини України / культура, шоу-бізнес
2 357
0
Оля Полякова виконає "смертельний" трюк на сцені свого шоу


Менше двох тижнів залишається до головної події цієї осені – гранд-шоу Олі Полякової "Королева ночі". Наймасштабнішу подію в своїй кар'єрі співачка збирається відсвяткувати новим рекордом прямо на сцені київського Палацу спорту.

Сольний дебют Суперблондинки на головній сцені країни стане для неї чудовим у всіх сенсах: за кількістю і масою сценічних декорацій, освітлювальних приладів, костюмів і образів він набагато перевершить попередні концерти.

Так, одну з найтравмонебезпечніших декорацій вартістю понад 10 тис. доларів виготовляють для Полякової за спеціальним замовленням в Європі. На ній буде реалізований найекстремальніший трюк з розпилюванням поп-діви.

Оля Полякова виконає "смертельний" трюк на сцені свого шоу

"Коли я почув одну з нових пісень Полякової, я зрозумів, що вона дуже, до речі, не властива Олі – і за своєю драматургією ідеальна для того, щоб під неї... розпиляти артистку! Найсправжнішою величезною електричною пилкою розпилювати її буде один з найкращих ілюзіоністів України Андрій Чеканюк. Дія проходитиме на напівпрозорому столі, тож глядач зможе побачити смертельний трюк на власні очі", – розповідає режисер шоу Герман Ненов.

Гранд-шоу "Королева ночі" стане початком всеукраїнського туру Суперблондинки, який стартує навесні наступного року. І в цьому співачка збирається побити свій минулорічний рекорд: концерти в 63 містах України в рамках одного туру. Нагадаємо, що на своєму концерті, який відбудеться 26 жовтня, співачка поб'є рекорд України.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
19 076
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
13 169
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 707
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
8 677
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 538
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 163
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 557
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 432
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
5 770
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
5 711


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.