Які жіночі хвороби можна вилікувати оргазмом: відповідь медиків

новини
3 976
0
Які жіночі хвороби можна вилікувати оргазмом: відповідь медиків

Секс корисно впливає на здоров'я людей, а тривала його відсутність несе загрозу для організму. Незважаючи на те, що чоловіки відчувають оргазм частіше, аніж жінки, для представниць прекрасної статі він має лікувальні властивості.

Як розповідають медики, випробувавши сексуальну насолоду імунітет жінки починає зміцнюватися, отже, секс допомагає одужувати, повідомляє 4 канал, з посиланням на Ukrhealth, пише molbuk.ua.

Окрім того, лікарі зауважують, що оргазм приводить в норму менструальний цикл у жінок, а як наслідок у них збільшуються шанси завагітніти. Також, він ліквідує менструальні синдроми, нудоту, судоми, головний біль і біль інших органів.

Медики пояснюють, що під час цього фізіологічного стану в матці скорочуються м’язи, при цьому в головному мозку жінки вивільняються хімічні речовини, що полегшують біль.

Завдяки оргазмам покращується циркуляція крові, що в свою чергу, допомагає роботі серцево-судинної системи. Так, найперше покращується надходження крові до органів малого тазу, можливе зниження ризику появи варикозу. У свою чергу, покращений кровообіг завдяки сексу дає можливість уникнути появи тромбів, а дихання під час оргазму позитивно впливає на роботу легенів.

Зазначається, що якщо жінка регулярно відчуває оргазм під час статевого акту, то це дозволяє їй залишатися молодою, здоровою, красивою, підвищує її самооцінку та поліпшує психологічний стан.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Їхати стане швидше? До Калинівського ринку у Чернівцях буде три смуги руху
5 851
Зниклу в Італії студентку з України знайшли повішеною
5 428
Синоптики попередили про небезпечне метеорологічне явище на Буковині
4 915
Знову гірка втрата: на війні загинув воїн з Буковини Михайло Штефюк
4 768
Смерть буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний залишиться під вартою ще на два місяці
4 717
Пункт пропуску на Буковині став доступним для великих туристичних автобусів
4 656
Пошкоджені будинки та повалені дерева: на Буковині через негоду понад 32 тисячі людей залишилися без світла
4 301
У Чернівцях пропонують перейменувати вулицю на честь ексмера Федорука
4 177
Світла не буде півтора години: у Чернівцях через аварійну ситуацію запровадили відключення
3 984
Чернівецька спортсменка виборола золото на змаганнях Кубку України з художньої гімнастики
3 542