Прогноз погоди на 9 березня: на півночі та сході – холодно, на решту України прийшла весна

новини / Життя
1 620
0
Прогноз погоди на 9 березня: на півночі та сході – холодно, на решту України прийшла весна


Погода у п'ятницю, 9 березня, в Україні буде з невеликими опадами, щоправда вони не будуть затяжними, а чергуватимуться із проясненнями.

Як пише відомий синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у Facebook, також очікуються тумани та ожеледь.

"Температура повітря потішить на Заході та Півдні України – вдень +5 – +12 градусів, а у Криму стовпчики термометрів показуватимуть аж до +14 градусів. На решті території – 0 – +4 градуси. У Києві 9-го березня, на день народження Тараса Григоровича, вранці буде без опадів, вдень та ввечері набіжать вологі хмари. І хоча зараз спостерігається хмарна волога погода, все одно діло йде до вищих градусів, до справжнього тепла, до коханої весни", – підкреслює фахівець.

Крім того, вона попередила про штормовий вітер, який буде більше схожим на ураганний, оскільки його швидкість сягатиме до 15-20 метрів за секунду.

За інформацією Українського гідрометцентру опади очікуються лише на Правобережній Україні та на сході, натомість у центрі та на півдні буде сонячно.

Щодо температури повітря, то на півдні та заході синоптики прогнозують 7-9 градусів тепла, а в центрі – +3 – +5 градусів.

Дещо холодніше, як переконують фахівці, буде на півночі – 0 – +2, хоча на Чернігівщині взагалі очікується від’ємна температура – -1. Не тепліше буде на Сумщині, Харківщині та Полтавщині – в середньому тут також прогнозується -1 градус.

В решті ж областей сходу стовпчики термометрів піднімуться до 3 – 4 градусів вище нуля, а в Києві спостерігатиметься +1 – +3.

Прогноз погоди на п'ятницю, 9 березня, у містах України:

Ужгород – +7…+9

Львів – +7…+9

Івано-Франківськ – +7…+9

Тернопіль – +6…+8

Чернівці – +7…+9

Хмельницький – +7…+9

Луцьк – +7…+9

Рівне – +6…+8

Житомир – +4…+6

Вінниця – +6…+8

Одеса – +5…+7

Миколаїв – +7…+9

Херсон – +7…+9

Сімферополь – +7…+9

Кропивницький – +3…+5

Черкаси – +2…+4

Чернігів – -1…+1

Суми – 0…-2

Полтава – -1…+1

Дніпро – +3…+5

Запоріжжя – +3…+5

Донецьк – +2…+4

Луганськ – +1…+3

Харків – -1…+1

Київ – +1…+3
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

10:15
У Чернівцях оброблятимуть два парки від кліщів
09:59
Війська РФ за добу 56 разів обстріляли прикордоння Чернігівщини, Сумщини та Харківщини
09:37
Епідсезон наближається до завершення: кількість хворих на ГРВІ зменшується
09:17
На Буковині перевіряють дороги після зими
09:00
Масований удар дронів по Харкову: що відомо про потерпілих
08:40
Кабмін змінив склад правління «Укрзалізниці»
08:20
Росіяни знову просунулися на Донеччині
08:00
2 квітня: яке сьогодні свято, традиції

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм