Йому треба було мене дослухати, – Данилко прокоментував скандал на Нацвідборі Євробачення

новини / культура, шоу-бізнес
4 148
0
Йому треба було мене дослухати, – Данилко прокоментував скандал на Нацвідборі Євробачення

Український співак та композитор Андрій Данилко, який був суддею на Нацвідборі Євробачення, пояснив, чому виник конфлікт з адміністратором учасниці конкурсу TAYANNA. Знаменитість шкодує, що матюкався в прямому ефірі, однак вважає, що представник співачки мав вислухати критику до кінця.

Про це повідомляє телеканал "112".

Нагадаємо, що у фіналі Нацвідбору Євробачення спалахнув скандал: Андрій Данилко запідозрив співачку TAYANNA у використанні фонограми. Учасниця конкурсу запевнила, що це помилка, вона навчилась танцювати і співати одночасно. За вокалістку заступились Джамала, яка підтвердила слова співачки TAYANNA.

У розпал конфлікту із залу втрутився чоловік, якого згодом назвали адміністратором зірки. Тож Андрій Данилко не стримав своїх емоцій і в прямому ефірі послав опонента "в пи@ду".

Я, як член журі, чому не можу запитати, якщо у мене виникло таке питання. Якщо люди говорять, що це фонограма – давайте перевіримо. Я ж це зробив для неї, щоб всі питання з цього приводу були закриті. Людина, якого я послав в відоме всім місце, йому треба було дослухати, про що я хочу сказати,– пояснив Андрій Данилко.

За словами судді конкурсу, лайка в прямому ефірі була не запланована. Андрій Данилко шкодує, що допустив це в прямому ефірі, оскільки розуміє, що в залі були діти.

"Я не знав, хто це такий. Бо я намагався висловити думку, а тут якісь вигуки і на мене біжить "собака Баскервілів". Звичайно, фраза, яка була сказана – різка. Я шкодую про це, чесно. Потрібно бути стриманим, потрібно розуміти, що це прямий ефір, там були діти. Я вибачився в ефірі. Але це була реакція на ту фразу, яку я почув з боку від цієї людини. Вона була в цьому ж стилі", – розповів Андрій Данилко.

Зазначимо, що співачка TAYANNA не стала переможцем Нацвідбору. Україну на пісенному конкурсі Євробаченні-2018, яке проводитимуть в Лісабоні, представить MELOVIN. Співак виконає пісню Under The Ladder.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим