Вчені NASA назвали міста, які можуть зникнути через танення льодовиків

новини / Життя
2 453
0
Вчені NASA назвали міста, які можуть зникнути через танення льодовиків

Вчені NASA створили першу у світі програму, яка здатна прогнозувати, які міста зачепить танення льоду у різних ділянках крижаних покривів.

Результати дослідження американських вчених із команди Лабораторії реактивного руху NASA у Каліфорнії опубліковані у журналі Science Advances.

Програма аналізує оберти Землі та гравітацію, щоб передбачити, як вода буде розподілятися планетою у випадку танення льодовиків. Вчені стверджують, що внаслідок танення крижаного покриву Гренландії та Антарктиди можуть постраждати частина Великою Британії та США.

Дослідження прогнозує, що рівень моря довкола Лондона може змінитися внаслідок танення північно-західної частини крижаного покриву Гренландії.

Водночас для Нью-Йорка такою "критичною зоною" є уся північна і східна частина крижаного покриву Гренландії.

Тоді як рівень моря неподалік Сіднея зазнає впливу внаслідок танення льоду на півночі, північному заході і північному сході Антарктиди.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
4 642
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 432
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 870
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 581
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 501
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 359
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 339
Не стало захисника із Буковини Степана Мартинюка
2 075
"З'їжте за мене бутерброд "мальва": нацгвардійці з передової привітали Чернівці - відео
2 068
Загорівся магазин: на Буковині за добу сталося три пожежі
1 829


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.