Неочікувано: королева Єлизавета володіє філією McDonald's

новини / культура, шоу-бізнес
1 791
0
Неочікувано: королева Єлизавета володіє філією McDonald's

Журналісти оприлюднили невідомий раніше факт про королеву Англії Єлизавету ІІ, який є дуже нетиповим для королівського сімейства. Як виявилось, королева володіє філією однієї з найпопулярніших мереж фаст-фудів у світі.

Як повідомив Business Insider, McDonald's, що належить The Crown Estate (Королівська Нерухомість), розташований приблизно в двох годинах їзди від Лондона, в торговому парку Банбері-Гейтволл.

Будівництво цього парку було профінансовано компанією, яка належить королівському дому, ще в 2015 році.

McDonald's оформлений в стилі хай-тек, обладнаний безкоштовним Wi-Fi, станціями зарядки телефонів, цифровими меню й має обслуговування столиків. Щоправда, ніхто ще жодного разу не бачив, як королева їсть там бургери чи картоплю-фрі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.