Із 360 університетів України лише 5-6 дають якісну освіту

Життя / Новини України / новини
2 958
0
Із 360 університетів України лише 5-6 дають якісну освіту

В Україні лише чотири-п'ять вищих навчальних закладів надають якісну освіту.

Про це в ефірі телеканалу ТВі сказав директор Докторської школи Києво-Могилянської академії Михайло Винницький, повідомляє "Газета по-українськи".

За словами освітянина, понад 90% українських вишів не дотягують до міжнародного рівня освіти.

"Нині ми маємо дуже стрімку піраміду якості української освіти. Із 360 університетів у країні лише 4-5, максимум 10 вищих навчальних закладів, які дійсно мають світовий рівень якості освіти", - наголосив Винницький.

"Отже, якість інших стрімко падає", - додав він.
Як відомо, 31 серпня міністр освіти Дмитро Табачник заявив: "Мені сьогодні телефонував директор найпрестижнішого лондонського" таймсовского "рейтингу. І вчора ухвалено рішення, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка увійшов до складу світового рейтингу за всіма показниками".

У відповідь на звернення представників Центру дослідження суспільства, головний редактор рейтингу Times Higher Education Філ Бейті повідомив: "Я можу підтвердити, що цей університет не був включений до рейтингу Times Higher Education World University Rankings. Рейтинг на 2012-2013 роки буде опублікований 3 жовтня 2012 року".

Також Бейті додав, що редакція рейтингу має заявку від університету, і він оцінювався комісією, однак не отримав місця в рейтингу. Редактор рейтингу також підтвердив, що він особисто не дзвонив міністрові Табачнику.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
23 186
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
8 410
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
8 349
«У хаті рекордна температура – 10 градусів»: чернівчани скаржаться на холод у квартирах
6 644
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
6 197
Таких цін ще не було: на ринках Чернівців подорожчало сало
6 148
Завтра Чернівці попрощаються з полеглим захисником Євгенієм Жаворонковим
5 500
На Буковині очікуються сильні заморозки: синоптики оголосили І рівень небезпечності
4 978
Іво Бобул переніс важку операцію: він поділився подробицями свого стану
4 898
Замість бабиного літа - мороз: у Чернівцях зафіксували "мінусовий" температурний рекорд
4 794


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.