США розглядають питання допомоги Україні зброєю

Кримська криза / Новини України / Новини світу / новини
1 961
0
США розглядають питання допомоги Україні зброєю

Конгрес Сполучених Штатів розглядає можливість надання Україні зброю для захисту.

Про це у своєму Twitter`і написав віце-президент Атлантичної Ради США Деймон Мак Вілсон.

"Конгрес США розглядає можливість надання Україні пакету оборонного озброєння", - написав американський експерт.

Як відомо, держсекретар США Джон Керрі у суботу заявив, що у разі військової агресії Росії проти України відбудеться різке погіршення двосторонніх стосунків.

Постпред США при ООН Саманта Пауер заявила, що поведінка Росії неприйнятна для члена G-8, а якщо ситуація буде погіршуватися, існуюча політична та економічна ізоляція Росії буде ще глибшою.


Українська правда
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.