Як стати енергоощадливим, розповів власник фірми “Захід-промальп” Павло Андроник (на правах реклами)

Історія успіху / новини
12 095
0
“Коли дивишся щодня на світ з висоти 50 метрів, тоді розумієш, яка нестандартна твоя робота”, – жартує співвласник фірми “Захід-промальп” Павло Андроник.

Хлопці із “Захід-промальп” на даху багатоповерхівки закладають карабіни, зав’язують спеціальним вузлом мотузки. Починають утеплювати балкон на сьомому поверсі: “Стандартна висота, – пояснюють ремонтники і вільно спускаються вниз”.

Як стати енергоощадливим, розповів власник фірми “Захід-промальп” Павло Андроник (на правах реклами)


Найкраще утеплювати весь фасад

– Робота ніби і звичайна, але водночас важлива, бо ми допомагаємо людям заощаджувати їхні кошти і бути енергоощадливими, – вважає Павло. – Люди запевняють, що утеплення дає свої результати, і у квартирах справді стає тепліше. Два роки тому утеплювали частину стіни у квартирі, де постійно у кутку була пліснява. Спочатку мешканці зробили лише одну частину, а за рік, побачивши всі переваги, звернулися до нас знову і ми утеплили весь фасад їхньої квартири.

Хоча радив би робити утеплення на якомога більшій площині. Якщо утеплювати малу частину стіни, утворюється “точка роси” через поєднання холодного і теплого повітря. Тоді з’являється конденсат, згодом це може призвести до плісняви. Тому найкраще утеплювати весь фасад.

– Розпочинається сезон ремонтних робіт, – продовжує Павло Андроник. – Найбільшу кількість роботи маємо у вересні-жовтні. Тоді зовсім немає вільного часу. Хоча порадив би людям, якщо мають намір утеплювати фасад чи балкони, це можна робити вже. Погода дозволяє.

Як стати енергоощадливим, розповів власник фірми “Захід-промальп” Павло Андроник (на правах реклами)


Робота досить важка і небезпечна

Дивлячись, як хлопці вільно пересуваються по стіні багатоповерхівки, цікавлюся: “Чи не страшно їм так працювати?”

– Коли починаєш працювати на багатоповерхівці, іноді задумуєшся, про те, на якій висоті працюєш. Але коли берешся до роботи, вже про це не думаєш, бо необхідно виконати завдання, – каже Павло. – Немає однакових об’єктів, кожен чимось відрізняється. Робота досить важка і небезпечна. Постійно працюємо на висоті. Головне – мати якісне спорядження і хороші навички роботи з ним.

А ось щодо проблем, то хлопці почали нарікати на мешканців.

– Ми намагаємося свою роботу виконати якісно і швидко, але іноді нам у цьому перешкоджають самі мешканці, – каже Павло. – Працюємо, а знизу по дошці якась бабця б’є палкою, бо їй заважає те, що ми стукаємо. Доводиться пояснювати, що утеплюємо балкон. А іноді погрожують мотузки порізати. Тому хотіли би попросити людей адекватно реагувати на наші ремонті роботи.

Як стати енергоощадливим, розповів власник фірми “Захід-промальп” Павло Андроник (на правах реклами)


І фасад відремонтують, і квіти подарують

Фахівці “Захід-промальп” працюють дуже швидко і якісно. Можуть надати якісні будівельні матеріали. Саме завдяки цим складовим організація добре розвивається і користується популярністю.

Серед пропозицій фірми: утеплення фасадів пінополістирольними плитами, фарбування фасадів та дахів, зварювальні роботи на висоті, ремонт фасадів та дахів, спилювання дерев. Ці роботи “Захід-промальп” кваліфіковано здійснює вже п’ять років.

Але серед пропозицій є і нестандартні варіанти – подарувати комусь подарунок через вікно багатоповерхівки чи привітати як справжній Дід Мороз.

У "Захід-промальп" також запровадили курси промислового альпінізму. Фахівці навчають працювати зі спорядженням, підіймати вантаж на висоту, виконувати на висоті різноманітні будівельні роботи. Оскільки фірма розширюється, на роботу постійно потрібні працівники. Ті, хто залишається працювати, отримують від 15 до 30 тисяч гривень.

–Наша компанія розпочала свою діяльність у 2014 році. Спочатку я працював самостійно, – згадує Павло. – А потім почав працювати разом зі своїм напарником Миколою Кіщуком. Це було як літній підробіток. Але потім я побачив, що є чимало пропозицій. Тепер у нас працюють більше 20 людей. Зараз ми із Миколою є власниками фірми "Захід-промальп". Основа нашої команди – це рятувальники одного з гірськолижних курортів, які добре підготовлені і вміють працювати.

Як стати енергоощадливим, розповів власник фірми “Захід-промальп” Павло Андроник (на правах реклами)


У “Захід-промальп” чимало планів. Висотники виконують роботи як на багатоповерхівках, так і на промислових об’єктах.

– Ми пропонуємо чимало послуг висотного альпінізму. Насамперед, ремонтуємо фасади та дахи багатоповерхівок, бо зараз на це бум, – каже Павло Андроник.

– Також працювали на великих промислових об’єктах – фарбували висотний кран, ремонтували елеватор, робили герметизацію водонапірної башти, робили дахи у кількох новобудовах. Обслуговували об’єкти в Івано-Франківській, Хмельницькій, Львівській областях та на Закарпатті. Окрім Чернівців, відкрили філію у Львові. Працюємо по всій Україні – і нам довіряють.

Поради від фахівців Захід-промальп"

• Розпочинати роботи (утеплення фасадів, балконів тощо) краще з весни. Легше знайти майстрів, та й у цю пору року матеріали значно дешевші. Виробники збільшують ціни під початок сезону (вересень).

• Навесні і восени помірний температурний режим, а це, в свою чергу, позитивно впливає на клейові суміші.

Пропозиції від "Захід-промальп"


Кваліфіковані фахівці пропонують будівельно-монтажні роботи, а саме: утеплення фасадів, фарбування фасадів та дахів, зварювальні роботи на висоті, ремонт фасадів та дахів, герметизація міжпанельних швів, встановлення димоходу для печі-каміна. Також видаляють та обрізають високі дерева.

Як стати енергоощадливим, розповів власник фірми “Захід-промальп” Павло Андроник (на правах реклами)


Адреси:

м. Чернівці, вул. Герцена, 21

тел.: 099 498 99 96, 093 498 99 96

м. Львів, тракт Глинянський, 161В

тел.: (073) 303 00 24, (097) 809 52 75

facebook.com/Захід-ПРОМАЛЬП

zakhid-promalp.ibud.ua
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують
Померла 27-річна жінка з Глибокої, яка потрапила у важкому стані до лікарні
25 033
Не втікав і є свідком: хлопця, якого соцмережі звинуватили в побитті Вікторії Тоненчук, опитала поліція
18 214
Працівник ТЦК із Буковини допомагав переправляти ухилянтів за кордон: у ТЦК відреагували
6 797
У Чернівцях помер 11-річний хлопчик. Поліція перевіряє обставини та причини смерті
5 934
Герої Буковини: не стало захисника Миколи Цуркана
5 182
Найпопулярніша риба може зникнути з прилавків: у чому причина та чим її замінити
4 635
У Чернівцях з'являться ще дві камери TruCAM: де саме
4 501
До свідомості так і не прийшла: 18-річному хлопцю вручили підозру у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень Вікторії Тоненчук
4 402
Голова Глибоцької ОТГ закликав правоохоронців об'єктивно розслідувати обставини смерті 27-річної жінки
4 065
Підозрюваного у жорстокому вбивстві молодої жінки із Буковини заарештували
3 841

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм