
У Чернівецькій міській раді вивчають питання щодо перенесення квіткових рядів ринку “Центральний”, що на вулиці Героїв Майдану.
Про це на пресконференції розповів мер Роман Клічук.
За словами мера, ця ідея поки що обговорюється, але рішення ще не ухвалене.
"На сесії міськради не продовжили угоду на оренду на цей квітковий ряд. До того часу, доки ми не знайдемо спільної мови усі разом: і депутатський корпус, і виконавчі структури. Там є дві ідеї: розширити дорогу або переробити частину вулиці під парковку. Працює Центральний ринок і там не вистачає місця для паркування, навіть з підземною парковою", - пояснив Роман Клічук.
Романн Клічук наголосив, що у міській раді створили робочу групу, яка буде розглядати усі варіанти. А поки що на цій частині вулиці Героїв Майдану не будуть замінювати бруківку.



"Все це лише на стадії ідей, їх будуть вивчати на робочій групі. Вже побачимо, яке рішення ухвалять - і тоді оприлюднимо інформацію.
Поки ми не ухвалимо рішення, не будемо робити там тротуари. Щоб не вийшло, що вкладемо гроші у тротуар, а потім вирішимо розширювати дорогу. Тому спочатку створили робочу групу для обговорення, а далі будемо ухвалювати рішення", - зазначив Роман Клічук.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram