Weather

Пізно помітили вогонь: на Буковині повністю згорів житловий будинок

Новини Чернівців
3 382
0


Минулої доби у Чернівецькій області ліквідовано 9 пожеж.

Про це повідомляє управління ДСНС у Чернівецькій області.



11 травня в с. Васловівці Горішньошеровецької територіальної громади виникла пожежа. Про загорання повідомили сусіди.

Вогнеборцями було виявлено пожежу у житловому будинку на площі 80 кв.м.

Через те, що пожежу помітили пізно, на момент прибуття рятувальників будівля була повністю охоплена полум’ям. В результаті пожежі будинок повністю знищено.

Ймовірною причиною пожежі є коротке замкнення електромережі.

Ще одна пожежа зареєстрована в с. Грубна Сокирянської територіальної громади Дністровського району, де виникло загорання житлового будинку.

Вогнеборців викликав власник, який і помітив полум’я.

Пожежа почалась з перекриття будинку та згодом вогонь перекинувся на поруч розташовану господарську будівлю. Площа пожежі склала 115 кв.м.

В результаті пожежі знищено покриття та перекриття, речі домашнього вжитку, а самі будівлі врятовані.

За попередніми висновками фахівців ймовірною причиною пожежі є коротке замкнення електромережі.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують