Зіткнулися дві автівки: вранці на Буковині трапилася ДТП із загиблим та потерпілими

Новини Чернівців / топ новини
8 480
0

Сьогодні вранці, 12 лютого, на автодорозі між селами Магала та Рідківці трапилася ДТП із трьома потерпілими та одним загиблим.

Про це molbuk.ua повідомила речниця поліції області Кароліна Маришева.



У поліції повідомили, що відбулося зіткнення між двома автівками.

"Надійшло повідомлення від очевидця про те, що на автодорозі між с. Магала та с. Рідківці відбулося зіткнення за участі транспортних засобів "ВАЗ 2106" та "Volkswagen Т4". За попередньою інформацією, в результаті ДТП є 3 потерпілих та 1 загиблий", – повідомила К. Маришева.

Наразі на місці працюють поліцейські, з'ясовують обставини аварії.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.