В Україні хочуть перевірити всі військкомати: що відомо

новини / Новини України / Війна з Росією
969
0

У Верховній Раді ініціюють перевірку всіх військкоматів в Україні після публікації журналістами розслідування про начальника Одеського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євгена Борисова.

Як заявив голова фракції "Слуга народу" у парламенті Давид Арахамія, після перегляду розслідування у нього "просто відняло мову". "Як член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки ініціюю розгляд цього випадку й детальне його висвітлення в засобах масової інформації", - зазначив він у своєму Telegram-каналі.



Арахамія також розповів, що готує звернення до правоохоронних органів і бере під особистий депутатський контроль хід розслідування.

Крім того, нардеп ініціює звернення до уповноважених органів, щоби провести аналогічні перевірки стосовно військкомів усіх областей. "Просто в шоці від цинізму того, що відбувається", - додав він.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції
У Чернівцях у багатоповерхівці горіла квартира: з будинку евакуювали 28 людей - фото
Мріяв накрити стіл від Чернівців до Чорториї: сьогодні - день народження Івана Миколайчука
Сьогодні Буковина попрощається із захисником Євгенієм Людвіком
14 червня, 2025
Юна Сумська та фільм від Джолі: що можна побачити на Миколайчук OPEN, який стартував у Чернівцях
Четвертий обмін за тиждень: в Україну повернулися бійці, які у полоні з 2022 року
Поверталися з навчання: стали відомі нові подробиці трагічної ДТП у Франції, у якій постраждали буковинці