Кулеба пояснив, чому Туреччина не розриває відносини з Росією та яка її роль у війні

новини / Новини України / Новини світу / Війна з Росією
1 614
0

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зазначив, що Україна та Туреччина мають дуже відверту розмову від початку повномасштабного вторгнення Росії. Туреччина – це друг і партнер України.

Про це він розповів в інтерв'ю ТСН.ua.



"Щоб зрозуміти поточну політику Туреччини, треба знати її історію. А, якщо точніше, історію Османської імперії. Із Туреччиною все зрозуміло. У військово-технічному плані у нас все супер із ними. В економічному плані вони намагаються зробити все супер за рахунок проблем Росії. Країна шукає будь-яких можливостей, щоб підкріпити свою економіку. А тут росіяни, які біжать із мільярдами грошей, яхтами, віллами, схемами торгівлі, пропонуючи дуже спокусливі речі. Ну і другий момент – це безумовно статус президента Туреччини Реджепа Ердогана, як комунікатора з Путіним. Треба віддати йому належне: і зернова угода, і звільнення наших полонених відбулися за його безпосередньої участі. Тому схема працює. Ми з турками маємо дуже відверту розмову. Тобто, коли нам здається, що щось зайшло надто далеко, ми не соромимося й говоримо про це. Але загалом Туреччина – це друг і партнер", - наголосив очільник МЗС.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Купили будинок за 3000 доларів: дизайнерка з Сум переїхала у село на Буковині і веде блог
9 956
У прокуратурі розповіли, які поранення отримали поліцейські під час стрілянини на Буковині
6 623
З'явилося фото чоловіка, який стріляв у поліцейських на Буковині
6 119
На Буковині невідомий стріляв у двох поліцейських: введено спецоперацію
5 132
Школяр із Чернівців, який торік відмовився співати з росіянами, переміг на міжнародному фестивалі
4 507
«Відійшла ціла епоха»: померла багаторічна працівниця Чернівецького музею Марія Унгурян
4 050
Підтвердилася загибель зниклого безвісти захисника Віталія Шевчука з Буковини
3 984
У мерії Чернівців пояснили, чому на сходах з’явилися плити із зображеннями померлих
3 674
Поліг на Луганщині у 2024 році: у Чернівцях попрощаються із захисником Романом Пономаренком
3 658
«Оплатила проїзд, а тебе пробачають»: чернівчанин розповів про конфлікт із контролеркою
3 400