На Буковині від удару блискавки зайнялася дзвіниця храму УПЦ МП - фото

новини / Новини Чернівців / гаряча тема
22 550
0

Від удару блискавки загорілася дзвіниця храму на честь святителя Николая.

Про це повідомляють у тг-каналі Чернівецько-Буковинської єпарії УПЦ, пише molbuk.ua



"Сьогодні, 2 липня, під час грози блискавка вдарила у дзвіницю парафії на честь святителя Николая села Чудей Сторожинецького благочиння і спричинила пожежу. Ця подія відбулася після завершення всенічного бдіння.



Настоятель парафії протоієрей Николай Попеску одразу проінформував працівників МЧС, які оперативно прибули на виклик до парафії та швидко погасили пожежу", - йдеться у повідомленні.



Храм на честь святителя Николая села Чудей Сторожинецького благочиння був побудований у 1843 році.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях блискавка влучила у будинок.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.