Членом нового міськвиконкому Чернівців стане представник Майдану

Євромайдан / Новини Чернівців / політика, влада
3 297
0
Членом нового міськвиконкому Чернівців стане представник Майдану

Членом нового виконкому Чернівецької міськради стане один із активістів Майдану.

Про це у вівторок на прес-конференції заявив секретар міської ради Ярослав КУШНІРИК.

"Я запропонував Координаційній раді долучитися до громадського життя міста і в подальшому. Тобто, не тільки в цей важкий буремний час, а і в майбутньому. Я запропонував, щоб їхній представник увійшов у склад виконкому. Вони погодилися, і ми сьогодні узгодили цю кандидатуру. Завтра я її запропоную депутатським комісіям для обговорення. У четвер буде винесено на розгляд сесії", - сказав Кушнірик.

Водночас, представник Координаційної ради Іван Молодой повідомив, що наразі узгоджується кандидатура людини, яку пропонуватимуть на посаду члена міськвиконкому.

"Це може бути представник або Координаційної ради, або "Правого сектору" або організації "Захист", - повідомив Молодой.

Разом з тим Ярослав Кушнірик повідомив, що у четвер, 27 лютого, на сесії Чернівецької міської ради депутати ухвалюватимуть склад нового міськвиконкому. Наразі список кандидатур узгоджується. А надати депутатським комісіям пропозиції з кандидатурами членів нового виконавчого комітету Кушнірик має у середу.

"Процедура така: по закону пропозиції щодо складу виконкому виносить міський голова, а в даному випадку секретар. Але за цю пропозицію мають проголосувати. Тобто, зараз ми ведемо уточнення. Зараз проводимо консультації, узгоджуємо тих людей, які можуть бути в складі комітету. Остаточних кандидатур ще немає. Депутати не можуть по закону входити у склад виконкому. Єдиний депутат, який може увійти – це я, секретар міськради. Сюди можуть увійти будь-які бізнесмени, громадські діячі", - розповів Ярослав Кушнірик.

Нагадаємо, у четвер на сесії міськради депутати розпустили виконком. (Василь Космачук).

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
4 642
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 432
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 870
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 581
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 501
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 359
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 339
Не стало захисника із Буковини Степана Мартинюка
2 075
"З'їжте за мене бутерброд "мальва": нацгвардійці з передової привітали Чернівці - відео
2 068
Загорівся магазин: на Буковині за добу сталося три пожежі
1 829


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.