На Євромайдан вже возять закордонних туристів

Євромайдан / Новини України / новини
1 708
0
На Євромайдан вже возять закордонних туристів

Автобуси з екскурсантами їдуть навіть із-за кордону, щоб подивитися на Євромайдан. Порівняно з ним, інші столичні пам'ятки вже відійшли на другий план, а деякі через заслони, взагалі лишилися поза зоною доступу, - йдеться в сюжеті ТСН.

Протягом півгодинної екскурсії можна дізнатися про перше зібрання та перший розгін Євромайдану, покуштувати майданівської кухні і побачити куточок митців. Місцеві проводять екскурсії безкоштовно. Про Євромайдан приходять послухати люди із США.

Не з-за океану, а з Краснодару на Євромайдан їдуть російські туристи. Екскурсія триває один день і коштує 7 тисяч рублів або 1700 гривень.

Київські події - вже на сувенірах. Хіт продажу - це революційні магнітики. Фото на тлі барикад стає обовʼязково частиною візиту до Києва.

Хрещатиком прогулюються панди, ведмеді і зебри. Ті, хто захований під їхніми шкурами не на камеру кажуть: заробіток поменшав, але не зник. Зате столичні екскурсійні бюро зажурилися, бо решта памʼяток нині не збирає великих груп, а будинок з химерами взагалі опинився в заслоні міліції. Цікаво, що вартові можуть розповісти, хто архітектор цієї будівлі і коли вона зʼявилася. Та ізольовані цікавинки відходять на другий план порівняно з Євромайданом і порожнім постаментом на місця памʼятника Леніну.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині у ставку знайшли тіла двох чоловіків, які потонули під час відпочинку
6 639
Відключення світла взимку: список речей, які українцям варто купити вже зараз
5 311
У Єгипті в ДТП важко травмувалася 18-річна буковинка: дівчина у комі, родина просить про допомогу
5 019
Анна Трінчер придбала у Чернівцях авто за понад 2,7 мільйона гривень для мами
4 957
Дністер стрімко міліє: до Хотина приїхала делегація з Молдови через критичну ситуацію
3 704
На Буковині легковик злетів у кювет: у ДТП постраждали троє молодих людей
2 389
У Чернівцях попрощаються з двома мужніми захисниками
2 247
«Буковина стала для нього милою і рідною»: помер тележурналіст Петро Голопапа
2 166
Чоловіка з бронюванням звинуватили у спробі незаконно перетнути кордон з Румунією: що вирішив суд
2 116
Рятувальники Буковини дістали тіло 74-річної жінки з колодязя
1 975