Німеччина готує Кличка до президентства в Україні, - Der Spiegel

Євромайдан / Новини України / Новини світу / новини
1 744
0
Німеччина готує Кличка до президентства в Україні, - Der Spiegel

Німеччина за лаштунками готується до реваншу в боротьбі з Росією за Україну і готує лідера партії "УДАР" Віталія Кличка до президентства в Україні. Про це пише німецька видання Der Spiegel, повідомляє ТСН.

Видання зазначає, що партія Кличка дуже наближена до керівних органів Німеччини. Крім того, вона отримала статус спостерігача в Європейській народній партії.

"Штаби партії в Брюсселі і Будапешті готують людей з "УДАРу" до роботи в парламенті і забезпечують йому підтримку в створенні партійної структури по всій країні", - пише видання.

Крім того Der Spiegel зазначає, що пов'язаний з партією Ангели Меркель фонд Конрада Аденауера теж допомагає "УДАРу".

"Тісно пов'язаний з ХДС Фонд Конрада Аденауера також грає в цій справі важливу роль, а Кличко відкрито звернувся до радників Меркель з прохання забезпечити допомогу цього фонду. Фонд Аденауера вже готує українських опозиційних політиків до того, щоб вони взяли на себе відповідальність в рамках "програми діалогу", - зауважує газета.

Оглядач також зазначає, що депутати від "УДАР" минулого тижня побували в Берліні і зустрілися з представниками законодавчої влади з ХДС Ангели Меркель. Сам Кличко, як пише Der Spiegel, нерідко звертається за допомогу до федерального міністра з особливих доручень Рональда Пофалли. Німецький посадовець підтримує тісні зв'язки з опозицією Східної Європи, зокрема в Білорусі.

Видання пише, що Кличко консультується в Паффали щодо того, як правильно реагувати на тиск з боку влади. Крім того, боксер може розраховувати на обережну підтримку в німецькому парламенті.

Der Spiegel пише, що в Німеччині Кличка називають "протилежністю" до типових українських політиків, які займалися бійками у Верховній Раді. Згідно з їхніми оцінками, Кличко не має самовпевненості і він досить послідовний.

Однак сам боксер в Німеччині скаржиться, що в Україні він не може балотуватися в президенти через закон, який забороняє це робити громадянам, які мають дозвіл на проживання в іншій країні.

Однак Меркель, на думку оглядача, може натиснути на чинну владу в Україні, щоб це стало можливим. Після цього справа залишиться за Кличком. Однак до того часу його потрібно підготувати і зробити з нього серйозного політика, який би зміг об'єднати навколо себе опозицію. Що, на думку Der Spiegel, нині й відбувається в Німеччині.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях споживачам безкоштовно замінюють тисячі електролічильників
25 199
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
15 183
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
13 649
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 558
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
9 326
На Буковині на річці Прут почали укріплювати береги
8 303
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
7 155
Вічна пам'ять та слава. Сьогодні Буковина прощається із двома захисниками
7 070
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 096
У Чернівцях зустріли траурний кортеж із загиблим бійцем Владиславом Оленюком - фото
5 187


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.