Справу міліціонера-хабарника на Буковині передали до суду

Новини Чернівців / кримінал
1 610
0
Справу міліціонера-хабарника на Буковині передали до суду

Прокуратура Чернівецької області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно першого заступника начальника одного з райвідділів УМВС України в Чернівецькій області за ч. 2 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Нагадаємо, що 27 липня 2015 працівники слідчого відділу прокуратури спільно з співробітниками Управління СБУ в Чернівецькій області затримали правоохоронця після одержання 9000 гривень неправомірної вигоди. Зазначену суму (в якості частини раніше визначеної суми - 12 тис. грн.) посадовець одержав за вплив на прийняття рішення про закриття кримінального провадження відносно заявника.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

22:59
Армія РФ завдала ударів по Покровську: 1 людина загинула, 6 поранені
22:40
"Шаг", а не "копійка": перехід на нові монети не потребує додаткових витрат з держбюджету
22:19
Ці три знаки Зодіаку вже скоро розбагатіють: кому обіцяють нові можливості
21:59
У Харкові пролунав вибух, місто знову під атакою "Шахедів"
21:43
Україна отримає 432 млн доларів на відновлення доріг від Світового банку - Шмигаль
21:27
Україна в березні наростила експорт товарів: які показники
21:06
У Чернівцях завтра через ремонтні роботи декілька вулиць залишаться без води
21:00
Приваблює кліщів і утворює цвіль: в жодному разі не садіть цю рослину близько біля будинку

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм