Овочі не подешевшають, а капусти буде мало

Новини Чернівців / Життя
1 968
0
Овочі не подешевшають, а капусти буде мало

Овочі на Буковині не подешевшають, а капусти буде мало. Цей овоч і тепер недешево коштує - в межах 10 гривень за кілограм. Та, навіть, коли зберуть урожай, капуста все одно буде дорого цінуватися, бо її цього року не вистачатиме.

Про це розповіли кореспонденту molbuk.ua продавці городини на ринку "Верхній" у Чернівцях.

- Дуже велика засуха цього року, - каже Іван Васильович з села Репужинці, що на Заставнянщині, який продає власну городину на ринку. - Поруч річка Онут, невеличкий потічок, вже три місяці як висох. З криниці по три-чотири відра води на день можемо взяти. Ходимо за кілька кілометрів, носимо воду з Баламутівки - засуха цього року велика. Тому і капусти буде мало.

- Той хто не має доступ до води, не виростив капусту. Інші овочі ще більш-менш вродили, їм багато води не потрібно, можна було й полити, коли не було опадів. А для капусти води потрібно багато, - каже чоловік.

Наразі на ринку продають картоплю за 3-5 грн/кг, буряк, моркву, цибулю, помідори, огірки, кабачки, баклажани - від 5-6 до 8-9 гривень за кіло.

Щоправда суттєво подорожчав часник. Кілограм пропонують за 60-70 гривень, тоді коли ще тиждень тому його продавали за 40 гривень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

Тарифи на газ та електроенергію в Україні: що зміниться із квітня
Українські десантники взяли у полон групу росіян на Курщині - відео
"Жодної совісті": Іво Бобул обурився брехнею, яку розповсюджують про нього шахраї
Школярка з Чернівців придбала за наколядовані кошти дрон для ЗСУ - відео
У Чернівцях попрощаються із воїном Василем Зельмановичем
Що буде, якщо їсти забагато білка: дієтологи попередили про ризики для здоров’я
Ремонт і обрізка дерев: у Чернівцях обмежать рух транспорту на двох вулицях
​«Були гарні збори, але ми втратили важливих гравців»: «Буковина» завершує збори та готується до чвертьфіналу Кубка України

Колонка

Читають Коментують
Українці масово скуповують нерухомість в одній із країн: які причини та скільки коштує там житло
216 243
Крадуть світло в «сплячому» режимі: 3 прилади, які варто вимикати з розетки
7 102
Вимагали гроші з військових, онкохворих та їхніх родин: у Чернівцях викрили групу рекетирів
6 454
ЧТУ підвищило вартість денного проїзного квитка
6 117
Українці, у яких пенсія менш як 10 000 грн, отримають надбавку: як оформити
4 876
Зберігає у готівці шість мільйонів гривень: що задекларував мер Роман Клічук
4 508
У житті 4 знаків Зодіаку скоро настануть зміни: на них чекають нові знайомства та фінансовий успіх
4 389
"Такого ажіотажу давно не було": у Чернівцях на чвертьфінал Кубка України продали майже дві тисячі квитків
3 525
Півтора року тривало погодження: чому ЧТУ не змогло закупити нові тролейбуси
3 231
На Буковині засудили педофіла, який зґвалтував дитину
2 805

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм