Папієв відчуває, що караючий меч правосуддя вже підкрадається до нього, - Бурбак

Новини Чернівців / топ новини
3 232
0
Папієв відчуває, що караючий меч правосуддя вже підкрадається до нього, - Бурбак

Нардеп від "Опозиційного блоку" Михайло Папієв критикує "Народний фронт", бо відчуває, що "караючий меч правосуддя підбирається до нього все ближче і ближче".

Про це заявив лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак у коментарі molbuk.ua, коментуючи нещодавню заяву Папієва про те, що нардеп від "НФ" "кришує" контрабанду на Буковині.

"Це зрозуміла реакція злочинця, який скоро буде притягнутий до відповідальності. Він робить такі заяви через те, що я неодноразово звертався до правоохоронців із депутатськими зверненнями щодо розслідування фактів незаконної агітації на виборах у 2012 році, щодо "чорної бухгалтерії" регіоналів, яка зовсім нещодавно "випливла", - розповів Бурбак.

"У своєму інтерв’ю Папієв говорить, що він не мав впливу на правоохоронців, коли перебував на посаді голови Чернівецької ОДА. Та як не мав, коли від нього не вилазили з кабінету керівники всіх правоохоронних органів Буковини. Харабара (екс-начальник УМВС в області Микола Харабара, - авт..) тільки й те робив, що дивився в рота Папієву", - розповів Бурбак.

Читайте також: Активісти оприлюднили "чорну" бухгалтерію регіоналів на Буковині на виборах-2012

"Розумієте, в цих людей зіпсований світогляд. Вони не розуміють, що таке відповідальність. Зате вони звикли, що в області має бути "смотрящий". І вважають, що їхні "регіоналівські понятія" і правила досі існують. А найгірше те, що вони досі не покарані, і ще досі мають надію на політичний реванш", - вважає нардеп.

"Чого він побоявся в тому інтерв’ю назвати прізвище? Чому він голослівно звинувачує когось із нардепів у "кришуванні" контрабанди? Хай піде в міліцію і напише заяву на ту людину, якщо йому відомі такі факти. Насправді все дуже просто - Папієв робить такі заяві, бо відчуває, що караючий меч правосуддя підбирається все ближче і ближче до нього. Впевнений, що він від цього не "відкрутиться", і обов’язково відповість за те, як він гнобив Чернівецьку область", - заявив Бурбак.

Нагадаємо, нардеп від "Опозиційного блоку" Папієв заявив, що контрабанду на Буковині "кришує" нардеп від "Народного фронту".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм