На Буковині у ДТП загинула дівчина, яка щойно відсвяткувала своє 20-річчя

Новини Чернівців / топ новини / пригоди
5 062
0
На Буковині у ДТП загинула дівчина, яка щойно відсвяткувала своє 20-річчя

В суботу, 11 липня на міжнародній трасі "Порубне-Чернівці" у селі Тарашани Глибоцького району трапилась жахлива дорожньо-транспортна пригода, у якій загинула 20-річна дівчина.

Про це повідомляє сайт "Чернівці-ТВ" з посиланням на очевидців аварії.

Пригода трапилась близько 22 год. Водій іномарки, рухаючись у напрямку Чернівців, не помітив, як на дорогу вибігла людина. Очевидці розповідають, що дівчина була у стані алкогольного сп'яніння, адже у той день святкувала свій день народження.

- Постраждала разом із своїми друзями святкувала своє 20-річчя неподалік від місця трагедії, а саме у невеличкому кафе, яке знаходиться на заправці, - розповідає мешканка с. Тарашани Юлія. - Люди подейкують, що молода компанія, добряче випивши, зібралась проводжати дівчину у сусіднє село, де мешкає її бабуся, однак невідомо, що сталось далі. Шкода молоду дівчину, а також шкода водія, який разом із дружиною та дітьми їхали на відпочинок, - додає вона.

Після ДТП на місце пригоди приїхали правоохоронці. Наразі встановлюються усі обставини події.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
12 460
На Буковині хлопця, якого шукали 10 діб, знайшли мертвим - поліція
11 447
Гроза та сильний вітер: на Буковині очікується різка зміна погоди
7 275
Тепер це лом: волонтери з Чернівців зібрали уламки ракети
6 388
Сильна магнітна буря: вчені попередили про потужний геомагнітний шторм і скільки днів він триватиме
5 891
У боях за Україну загинув випускник юридичного факультету ЧНУ Олександр Товарніцький
5 681
«Ці кошти можуть стати єдиною надією»: у Чернівцях триває збір на допомогу для постраждалих від ракетного обстрілу
4 344
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
3 618
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
3 554
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
3 474