Під час шостої черги мобілізації, яка стартувала з 18 червня з Чернівецької області планують призвати 1100 осіб.
Про це на брифінгу заявив військовий комісар області Віталій Чурай.
Він повідомив, що нові мобілізовані замінять тих військовослужбовців, яких призвали під час третьої хвилі мобілізації.
- П'яту хвилю мобілізації ми виконали приблизно на 44 відсотки. Із 780 осіб відправили лише близкьо 350 осіб, - каже обласний воєнком. - За планом під час шостої черги мобілізації маємо поставити 1100 військовозобов'язаних. В останні тижні усі райони області почали краще виконувати завдання. Тому є сподівання, що ми виконаємо поставлену задачу. Адже нинішні мобілізовані повинні будуть замінити тих, яких призвали минулого року під час третьої хвилі мобілізації. Від виконання плану мобілізації напряму залежить звільнення в запас демобілізованих.
Також у військкоматі повідомили, що серед спеціальностей, які необхідно заповнити є і ті, в яких можуть брати участь жінки.
"Під час попередніх черг мобілізації ми примусово не призвали жодної жінки. Лише коли були добровольці серед жінок, їх могли мобілізувати. Сподіваюсь, що ця хвиля мобілізації пройде за таких же умов. І примусово жінок мобілізовувати не доведеться", - повідомив Віталій Чурай.
Автор: vitaliy
Рейтинг:
(голосів: 1)
25-06-2015, 16:14

0

2876
«Нехай випробують вакцину депутати і міністри» Блог Над ...
Австрія призупинила щеплення препаратом AstraZeneca чер ...
Депутатка з Чернівців зізналася, на чому намагається не ...
Висадили з вагона і кинули напризволяще: потяг «Київ-Че ...
«Що «Калинка скоро загнеться», чую 30 років»: інтерв’ю ...
Вечірка під час пандемії: на Буковині в ресторані влашт ...
Вечірка під час пандемії: на Буковині в ресторані влашт ...
Скільки грошей отримав Клічук: стало відомо про розмір ...
Доплати і премії за високі досягнення: скільки зарплати ...
Як змінювалась зарплата в Україні з 1995 року