Приміські села не хочуть приєднуватися до Чернівців

Новини Чернівців / гаряча тема
3 811
0
Приміські села не хочуть приєднуватися до Чернівців

Більшість приміських сіл не хоче приєднуватися до Чернівців. Хоча вони давно зв’язані з обласним центром більше, ніж зі своїми районами ― у Чернівцях працює багато сільчан, вчаться діти навіть у садках і школах, городяни купують в селі садиби. Однак приєднуватися до міста не хочуть.

- Наші мешканці не хочуть до Чернівців, - каже Чагорський сільський голова Вікторія ТКАЧУК. - Люди бояться змін, остерігаються, що місто може забрати землю. Адже у селі діють одні норми на розміри земельних ділянок, а в місті ― інші. Проти підприємці, бо в селі менша орендна плата і податки, простіше вести бізнес. Навіть мешканці так званого "царського села" проти ― кажуть, ми свідомо побудувалися за містом, то не хочемо назад. Є питання по недобудованій школі, дитсадку. Село пам’ятає, що Чернівці колись хотіли на нашій землі відкрити кладовище. Тож і депутати, і більшість сільчан виступають за те, щоби залишитися в одній Глибоцькій громаді. Проблема ще й тому, що не все ми можемо людям роз’яснити, бо ця реформа ставить дуже багато питань, на які немає ще відповідей.

Нагадаємо, нині проходить реформування місцевого самоврядування і об’єднання громад. Раніше йшлося, що 20 сільських рад чотирьох районів, які об’єднують 28 сіл, можуть об’єднатися в одну територіальну громаду з Чернівцями.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують