Буковинці, які проживають в італійському містечку Бергамо, взяли участь у фестивалі культури, який відбувся там днями.
Цей традиційний щорічний фестиваль проводять у Бергамо всі етнокультури краю, які там проживають.
Цього року вперше українська діаспора взяла участь у цьому фестивалі, організувала та представила українську культуру в Італії.
Серед українців, які проживають у Бергамо, є чимало буковинців.
Нагадаємо, вони організували недільну українську школу, де більше двох років вивчають мову і традиції. До речі, її відвідують також й етнічні італійці.
Земляки активно допомагають пораненим українським бійцям, забезпечують ліками та медичним обладанням госпіталі та лікарні в Україні, де лікуються наші військовослужбовці.
У Чернівцях дистанційно опанувати німецьку мову, відшліфувати вимову та граматику допоможуть у Центрі німецької мови, який є офіційним партнером Goethe-Institut.
Яким був розвиток цього структурного підрозділу Буковинського державного університету, нам розповів БІЛООКИЙ В'ЯЧЕСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ – декан стоматологічного факультету, доктор медичних наук, професор кафедри хірургії БДМУ, лікар хірург вищої категорії.