Тенісисти з Буковини взяли перші місця на всеукраїнських змаганнях

Новини Чернівців / новини
1 243
0
У Кам’янці-Подільському Хмельницької області на всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу під назвою “Остання столиця” для хлопців і дівчат віком від 11 до 20 років відзначилися наші майстри малої ракетки.

Першого дня змагань наймолодші чернівецькі спортсмени стали переможцями в усіх вікових групах. Особливо відзначився 9-річний учень гімназії №3 Максим Мельничук. Хлопчик став першим серед старших на два роки суперників і завоював друге місце серед 14-річних, поступившись лише своєму земляку Максиму Михайловичу.

Відзначимо і старшокласника гімназії №4 Андрія Єремію, який виборов перші місця серед найстарших, 18-20-річних і серед своїх ровесників, 15-17-річних.

Також нагороди отримали буковинці Юлія Веретенникова (друге місце серед 12-14-річних і третє серед 15-17-річних), Віктор Сиверин і Михайло Григорець (відповідно другі і треті серед 11-річних і молодших), Олена Пентюк (перше серед 11-річних і молодших), Ольга Курпа і Надія Ковтун (відповідно перша та третя серед 12-14-річних).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Конфлікт біля собору в центрі Чернівців: поліція повідомила про кількість потерпілих
Загинув захисник із Буковини Владислав Коломієць
У Чернівцях біля Кафедрального собору між парафіянами УПЦ та ПЦУ сталася сутичка: що відомо - фото
На Буковині судитимуть держреєстраторку, яка незаконно перереєструвала землю між громадами
Дві людини загинули на місці: у поліції розповіли подробиці смертельної ДТП, що сталася в Хотині
16 червня, 2025
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення