Чернівчанин в орендованій квартирі влаштував нарколабораторію

Новини Чернівців / кримінал
1 995
0
Чернівчанин в орендованій квартирі влаштував нарколабораторію


У Чернівцях працівники сектору карного розшуку викрили нарколабораторію. Як повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області, 38-річний мешканець обласного центру три місяці тому винайняв однокімнатну квартиру у новобудові. Тоді власник помешкання навіть не міг подумати, що квартирант буде займатись чимось протизаконним, адже чоловік виглядав досить пристойно, був ввічливий, розповідав, що буде жити зі своєю дівчиною.

Проте насправді, як тепер з’ясувалось, чоловік займався виготовленням наркотичної речовини "амфетамін". Під нарколабораторію було задіяне всі приміщення квартири: і ванна, і кухня, і кімната.

Під час огляду квартири, який дозволив провести власник, працівники міліції вилучили прилади, інгредієнти та прекурсори, які використовуються для виготовлення амфетаміну. Всі ці речі відправлені на експертизу до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернівецькій області. Особу квартиранта також встановлено. Правоохоронці з’ясовують всі його зв’язки та шляхи збуту наркотику.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
Триває слідство.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
12 460
На Буковині хлопця, якого шукали 10 діб, знайшли мертвим - поліція
11 447
Гроза та сильний вітер: на Буковині очікується різка зміна погоди
7 275
Тепер це лом: волонтери з Чернівців зібрали уламки ракети
6 388
Сильна магнітна буря: вчені попередили про потужний геомагнітний шторм і скільки днів він триватиме
5 891
У боях за Україну загинув випускник юридичного факультету ЧНУ Олександр Товарніцький
5 681
«Ці кошти можуть стати єдиною надією»: у Чернівцях триває збір на допомогу для постраждалих від ракетного обстрілу
4 344
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
3 618
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
3 554
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
3 474