Виборчою кампанією Тігіпка на Буковині керуватиме Темерівський - без Папієва

Новини Чернівців / політика, влада
2 434
0
Виборчою кампанією Тігіпка на Буковині керуватиме Темерівський - без Папієва

Екс-заступник губернатора Буковини і екс-голгова Кіцманської РДА Віталій Темерівський очолив виборчу кампанію в області кандидата в Президенти Сергія Тігіпка. Про це сам Темерівський розповів molbuk.ua

- Так, я є керівником виборчої кампанії Тігіпка на Буковині, - сказав він. - Зараз іде робота зі створення штабів. До кінця тижня визначимося з приміщенням.

У своїй роботі в краї Тігіпко опиратиметься на колишніх членів партії "Сильна Україна". Сам Віталій Темерівський вийшов з Партії регіонів. Водночас зауважив, що зробити це було непросто — офіси ПР на Буковині зачинені, заяву про вихід з партії довелося відправляти поштою.

Пан Темерівський наразі не знає, як склалася доля облорганізації ПР, яка заявила про підтримку саме Тігіпка. Не знає екс-заступник губернатора і чим зараз займається Михайло Папієв — каже, останнім часом вони не спілкувалися.

Нагадаємо, Чернівецька обласна організації ПР висловила підтримку на виборах Сергія Тігіпка. Президія політради партії виключила з ПР тодішнього голову облорганізації Михайла Папієва.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують