У комунальному підприємстві МіськШЕП — критична ситуація із коштами. Про це на брифінгу сказав секретар міської ради Ярослав Кушнірик. Нагадаємо, що це підприємство займається ремонтом і доглядом доріг у Чернівцях.
- На підприємстві тримісячна заборгованість по зарплатам. Обігових коштів немає. Такої складної фінансової ситуації у МіськШЕПі ще не було. По зарплатам заборгованість становить 1,3 мільйона гривень. Також є 500 тисяч гривень заборгованості за газ на асфальтному заводі, - розповів Ярослав Кушнірик.
Як стало відомо molbuk.ua з неофіційних джерел, керівник МіськШЕПу Віталій Червінський, незважаючи на складу ситуацію на підприємстві, зараз перебуває у відпустці. На запитання, чи будуть його звільняти, Ярослав Кушнірик зазначив, що питання буде вирішуватися у плановому порядку.
17-03-2014, 21:29
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
1 673