Студентів і викладачів Чернівецького державного комерційного технікуму хочуть покарати за підтримку всеукраїнського попереджувального страйку.
Близько ста студентів комерційного технікуму вийшли о 12.00 на подвір’я навчального закладу, щоби підтримати всеукраїнський попереджувальний страйк. Разом зі студентами були їхні викладачі, які мали стежити за порядком.
- Деякі студенти нашого технікуму виявили бажання показати свою громадянську позицію і підтримати всеукраїнський страйк,- розповіла практичний психолог Чернівецького державного комерційного коледжу Світлана Красовська. - Частина з них вийшли на подвір’я коледжу, а решта залишилися в аудиторіях на заняттях. Разом зі студентами на подвір’я пішли і викладачі, які не мали пар, щоби ніхто з дітей не вийшов на проїжджу частину.
За словами С. Красовської, після проведення акції в технікум прийшли працівники міліції. Вони вимагали від керівництва назвати прізвища студентів і організаторів акції.
- Прийшли двоє міліціонерів з Першотравневого райвідділу, - зауважила пані Світлана. - Вони вимагали прізвища студентів і організаторів акції. Оскільки у коледжі порушили один із законів, прийнятих 16 січня, про допустиму кількість людей в одному місці. Звісно, імена студентів ніхто не розголошував. Тож, міліціонери записали дані директора коледжу. Не знаю, що буде далі.
- Ми вважаємо, що кожен на сьогоднішній день має проявити свою позицію і міліція, в першу чергу, так само, - продовжила Світлана Красовська. - Те, що хтось написав якийсь папірець і назвав його законом, ще не вводить його в ранг закону. Порушення правил, за які міліція має право переслідувати - це те, коли хтось наніс шкоду комусь іншому. Яку шкоду і кому нанесли студенти Чернівецького державного комерційного технікуму, незрозуміло.
Як пояснили molbuk.ua в секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області, правоохоронці лише в усній формі з’ясовували обставини події.
- Працівники міліції ніяких протоколів не складали і навіть пояснень ні в кого ніяких не брали. Правоохоронці просто в усній формі з’ясували, що відбувалося. І на цьому бесіда закінчилася, - зауважила працівник сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області Юлія Погорєлова. - Якщо не було протоколів, то і відповідальності не передбачено. Журналісти на сьогодні спекулюють тими законами. А насправді більшість з них ще не вступила в дію. Щодо законів, прийнятих 16 січня, то на місця ще не надходило вказівок щодо їх реалізації.
23-01-2014, 16:54
0
6 346