Буковина має ще одного генерала — на митниці

Новини Чернівців / політика, влада
2 931
0
Буковина має ще одного генерала — на митниці

Днями Президент України підписав Указ про присвоєння спеціальних звань працівникам Міністерства доходів і зборів України. Генеральського звання удостоєні 32 керівника територіальних органів Міндоходів. Серед них – начальник Чернівецької митниці Міндоходів Юрій Черниш. Наразі Юрій Черниш – державний радник податкової та митної справи ІІІ рангу, повідомляє прес-служба обласної митниці.

З початку року у зоні діяльності митниці імпортовано в Україну товарів на суму 358,5 млн. дол. США загальною вагою 242,5 тис. тонн. Експорт з України перевищив 162 млн. дол. США загальною вагою 378,8 тис. тонн. За цей період митники Буковини забезпечили надходження до державного бюджету у сумі понад 930 млн. грн. податків та митних зборів.

Боротьба з контрабандою та митними правопорушеннями – один із основних векторів діяльності митниці. Цьогоріч запроваджено 1 815 справ про порушення митних правил на суму 9,4 млн.грн.

Нагадаємо, 27 листопада 2013 року указом Президента України прокурору Чернівецької області Павлу Павлюку присвоєно класний чин – державний радник юстиції 3 класу. Це звання відповідає війському званню генерал-майора.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

08:20
Росіяни знову просунулися на Донеччині
08:00
2 квітня: яке сьогодні свято, традиції
07:55
На Буковині попрощаються із чотирма воїнами, які загинули у боях проти окупантів
07:45
Історичний матч "Буковина" - "Вікторія" та зізнання у "вказівці Запаранюка не з'являтися на сесію": головні новини минулої доби
07:30
Планові знеструмлення: де на Буковині 2 квітня не буде світла
07:00
Погода на Буковині 2 квітня
02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм