У буковинському селі першокласники вчаться в аварійному клубі

Новини Чернівців
1 741
0
У буковинському селі першокласники вчаться в аварійному клубі[/center]
Тісні кімнати, старі маленькі парти — у таких умовах доводиться вчитися 36 першокласникам села Остриця Новоселицького району.

- Клуб аварійний і потребує реконструкції, - розповідає Олена Троянівна. - Сильний дощ або сніг і стеля може провалитися. Минулої зими боялися, що стеля впаде. А нещодавно через нечищену пічку було задимлено весь клас. Довелося дітей виводити на вулицю.

Поруч — усього за двісті метрів — новий навчально-виховний комплекс. Його розпочали будувати ще три роки тому. Цього року були переконані, що закінчать. Окрім підрядної організації, на будівництві допомагали всі мешканці села. Робили хто що міг: клали плитку, мили вікна, двері. Чекали відкриття комплексу. Але у серпні роботи зупинилися.

- На першому поверсі має бути дитсадок, на другому — початкова школа, - розповідає Олена Троянівна. - Нам залишилося покласти плитку і ламінат. Але немає грошей з казначейства на будматеріали. Робітники готові працювати у борг. Кошти не перераховують з вересня. Хоча це гроші сільської ради і їх не мають права затримувати.

У новий корпус закупили котли для опалювання, парти та стільці для школярів і шкільні дошки. Але коли діти зможуть вчитися у нормальних умовах, ніхто не знає. Тож поки що маленьким дітям доведеться ходити до аварійного сільського клубу, а батькам переживати, чи не впаде стеля.

У буковинському селі першокласники вчаться в аварійному клубі


У буковинському селі першокласники вчаться в аварійному клубі


У таких умовах доводиться вчитися маленьким дітям.

У буковинському селі першокласники вчаться в аварійному клубі


У такий навчально-виховний комплекс хотіли перевести малюків з першого вересня. Але грошей для цього нема.

У буковинському селі першокласники вчаться в аварійному клубі


У буковинському селі першокласники вчаться в аварійному клубі


Для школярів вже закупили парти та стільці.

У буковинському селі першокласники вчаться в аварійному клубі
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
14 537
Керівнику "Чернівціводоканал" оголосили підозру: на комунальному підприємстві зробили заяву
8 012
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
5 880
Проколов колеса, щоб не втік: на Буковині перевіряють співробітників ТЦК через конфлікт
4 909
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
4 760
Росія могла вдарити по Чернівцях ракетою Х-101 із касетною бойовою частиною: що відомо
4 034
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
3 995
«Вода чудова. Ідіть купатися»: чернівчани ходять на міський пляж попри заборони
3 902
Обороняв Батьківщину від ворогів: на війні загинув воїн з Буковини Віталій Майстрюк
3 441
Чотири знаки Зодіаку отримають подарунок долі і кардинально змінять життя
3 222