У Чернівцях затримали двох кишенькових злодіїв

Новини Чернівців / кримінал
2 319
0
У Чернівцях затримали двох кишенькових злодіїв

У Чернівцях під час чергової спроби привласнити чуже майно було затримано двох зловмисників.

Як повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області, при проведеннi заходів з попередження правопорушень в період святкових днів працівники міліції помітили, що двоє молодиків на зупинці гродадського транспорту поводяться підозріло. Пiдозрiла парочка проїхала лише декілька зупинок в маршрутці, а одна з пасажирок вже не дорахувалася свого гаманця.

Працівники міліції були поруч i затримали кримінальний дует з наявним.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Як з’ясувалось, 36-річний та 25-річний чернівчани вже неодноразово притягались до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини. Тепер правоохоронці перевіряють їх на причетність до інших крадіжок.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.