Четвер, 12 червня 2025

Тролейбусне депо у Чернівцях переїжджає

Новини Чернівців / топ новини
7 782
0
Тролейбусне депо у Чернівцях переїжджає

Комунальне підприємство "Тролейбусне управління", яке розміщувалося на проспекті Незалежності, переїжджає. Відтепер воно буде знаходитися на вулиці Комунальників.

У тролейбусному депо саме навантажують меблі.

- Переїзд ми почали тиждень тому, - розповів начальник тролейбусного управління Іван Іванічек. - Переїжджають адміністрація, служба руху, служба безпеки, відділ охорони праці тощо. Також сюди заберемо частину слюсарів, а іншу частину залишимо на старій території. На Проспекті обслуговуватимуться тролейбуси №№3,5, всі інші будуть у депо на вулиці Комунальників. Думаю, що переїзд завершимо за два-три тижні.

Територія тролейбусного депо на проспекті Незалежності належить міській раді. Поки що там буде тролейбусне депо. Але вже велися розмови, що її планують продати.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Сьогодні Буковина попрощається із двома захисниками
11 червня, 2025
У Чернівцях з'явився новий сквер: посадили кущі дерену та нові дерева - фото
Світла новина: з тривалого ворожого полону повернувся буковинець Михайло Турецький
На Буковині вогнеборці врятували чоловіка з палаючого підвалу
Сьогодні у Чернівцях попрощаються із воїном Віталієм Міглазовим
10 червня, 2025
Визначили релігійні організації, які можуть бронювати від мобілізації: у переліку є з Буковини
З російського полону звільнили трьох буковинців
Мідна мініатюра темплю та ігрова зона: яким буде громадський простір біля кінотеатру “Чернівці” - фото
ексклюзив
На Буковині розквітло найбільше в Україні поле півоній - милуватися ним можна протягом - десяти днів - відео
Це дуже важливе обладнання: у Чернівцях запрацював лінійний прискорювач