Буковинський Народний рух обрав нового лідера

Новини Чернівців / політика, влада
2 091
0
Буковинський Народний рух обрав нового лідера

У неділю, 12 травня, Чернівецьбка облорганізація партії "Народний Рух України" обрала нового лідера.

На звітно-виборній конференції багаторічний голова обласного осередку Олександр Бурденюк  за власним бажанням склав повноваження. Конференція одноголосно підтримала кандидатуру Степана Терновецького. Як пояснив сам Бурденюк – партія потребує нових креативних ідей і енергії, потребує омолодження. Степан Терновецький, рухівець зі стажем і довів своєю партійною роботою, що може займати лідерський пост, вважає Олександр Бурденюк.

Степан Терновецький – приватний підприємець, голова організації роботодавців Кіцманського району, член обласної тристоронньої соціально-економічної ради,  координатор буковинського громадського об’єднання "Право на світло". Як громадський лідер, відстоює інтереси і захищає права підприємців у Кіцманському районі і на Буковині.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
13 282
Сильна магнітна буря: вчені попередили про потужний геомагнітний шторм і скільки днів він триватиме
7 596
Гроза та сильний вітер: на Буковині очікується різка зміна погоди
7 341
Керівнику "Чернівціводоканал" оголосили підозру: на комунальному підприємстві зробили заяву
6 831
У боях за Україну загинув випускник юридичного факультету ЧНУ Олександр Товарніцький
5 782
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
5 474
«Ці кошти можуть стати єдиною надією»: у Чернівцях триває збір на допомогу для постраждалих від ракетного обстрілу
4 447
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
4 245
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
3 886
Росія могла вдарити по Чернівцях ракетою Х-101 із касетною бойовою частиною: що відомо
3 871