Чернівецькі студенти-медики подарували дітям книги

Новини Чернівців / Життя
2 213
0
Чернівецькі студенти-медики подарували дітям книги

Впродовж 25 березня-2 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбувалася благодійна акція "Подаруй дитині книгу", яку приурочили до Міжнародного дня дитячої книги. Всі охочі могли подарувати дітям книги.

3-го квітня підбили підсумки акції. Викладачі і студенти БДМУ зібрали більше сотні книг для дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку. Найактивнішими були студенти першого курсу спеціальності "Лікувальна справа" та "Медична психологія". Ці студенти разом із викладачами відвідали Чернівецький спеціалізований будинок дитини та Чернівецьку спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат.

– Дітки надзвичайно зраділи подарункам, залюбки спілкувалися зі студентами, – говорить Алла БОРИСЮК, професор кафедри психології і соціології БДМУ, голова організаційного комітету акції. – Щиро дякуємо всім, хто долучився до акції, подарував радість дітям.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.