На ЗНО-2013 зареєструвалося менше половини буковинців

Новини Чернівців
1 393
0
На ЗНО-2013 зареєструвалося менше половини буковинців

До закінчення реєстрації на сесію зовнішнього незалежного оцінювання залишилося менше двох тижнів. Тим часом зареєструвалася лише половина учасників із Буковини.

– На тестування зареєструвалося 2 тисячі 856 людей із Чернівецької області, – розповіла методист Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти Оксана П’яста. – Орієнтовна кількість учасників ЗНО-2013 із Буковини – 6 тисяч 500. Тобто нині зареєструвалося менше половини. Втім ця цифра не є поганою. Оскільки найбільше реєструються на тестування в останній тиждень.

За словами Оксани П’ясти, найпопулярнішими предметами серед учасників тестування є українська мова, історія України і математика.

Нагадаємо, що реєстрація на ЗНО-2013 триває до п’ятого березня включно.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують